Lustīgu līgošanu vēlot
 


20.06.2016

Šķita, ka visas problēmas ar tīrību un tās palīglīdzekļiem jau sen ir atrisinātas.  Mēs domājam, ka tie tīrīšanas līdzekļi, kurus mēs regulāri lietojam ikdienā, ir pavisam nekaitīgi. Bet tas tā nav!

Jaunums! Piedāvājam Jūsu uzmanībai - jaunas paaudzes BIO tīrīšanas salvetes (NBS, Austrija)...  (vēl...)   Tās ir izgatavotas no dabiskiem materiāliem un neizsauc alerģiskas reakcijas. Visas salvešu sastāvā esošās sastāvdaļas bioloģiski sadalās. Šīs tīrīšanas salvetes ir ekoloģiskas un palīdz mums aizsargāt apkārtējo vidi un rūpēties par mūsu veselību. Tās garantē nekaitīgumu cilvēku, dzīvnieku veselībai, kā arī apkārtējās vides drošībai.

  • “VISOR” mitrās/sausās tīrīšanas salvetes, kas ideāli piemērotas kukaiņu un dažāda cita veida netīrumu notīrīšanai no moto ķiverēm un to stikliem.
  • “Motorcycle shine” – mitrās/sausās tīrīšanas salvetes motocikliem. Lieliski notīra dubļus, kukaiņu, eļļas, kvēpu un citus netīrumus no lakotām virsmām.
  • “Insect” – mitrās/sausās salvetes kukaiņu un to atstāto netīrumu notīrīšanai.
  • “Stainless steel” – mitrās/sausas salvetes nerūsējošā tērauda virsmu tīrīšanai un pulēšanai.  
  • “Desinfect” - dezinficējošas mitrās salvetes uz ūdens bāzes. Salvetes ar antibakteriālu efektu, iznīcina 99,9% mikroorganismu 60 sekunžu laikā.
15.06.2016

Laimigu jauno gadu
 
SALE!
14.08.2015

Priede
 has a lot of little-used note counters from well-known, famous brands in the world as Glory and Magner. All equipments are used but in real great shape. It has been cleaned, and adjusted for proper operation. Stock: more 150 units.

Do not miss the good chance to purchase high-quality equipment at a good price!
 
Please contact us  priede@priede.lv.   
 

 
Informācijas drošības ir svarīga daļa no mūsdienu dzīves.
Pasaulē ir daudz negodīgu cilvēku, kuri izmanto citu neuzmanību, nezināšanu. Nedodiet iespēju negodīgiem cilvēkiem radīt zaudējumus Jūsu biznesam, Jūs apkrāpt un pasargājiet sevi no problēmām – nemetiet miskastē dokumentus ar svarīgu informāciju un datiem par sevi, bet izmantojiet dokumentu/CD/ plastikāta kartes iznīcinātājus!
 
HSM Multishred un TAROS smalcinātāju izpārdošana!

Sazinieties ar mums  priede@priede.lv